کتابخانه فرهنگیان چهارشنبه 25 بهمن 1396 11:25 ق.ظ نظرات ()
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سمیه مجیدی؛ مسئول کتابخانه عمومی فرهنگیان همدان، ضمن ارائه گزارشی مختصر از برنامه‌های متنوع فرهنگی و استقبال بی نظیر اعضاء کتابخانه از این برنامه‌ها، گفت: چهار نشست کتاب‌‎خوان اعم از دو نشست کتابخانه‌ای و یک نشست مدرسه‌ای و همچنین یک نشست تخصصی با موضوع بانوی خوبی‌ها با موضوع حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) در کتابخانه و مدارس برگزار شد.
وی همچنین از برگزاری مسابقات کتابخوانی با موضوع داستان زندگی امام خمینی(ره) و دیگر مسابقات فرهنگی از قبیل ساخت روزنامه‌دیواری انقلاب، جمله‌نویسی، حفظ سوره مبارکه فجر، لطیفه‌گویی، کاردستی با موضوع انقلاب و ... خبر داد.

مسئول کتابخانه عمومی فرهنگیان همچنین از نقد کتاب خانواده موفق و آسیب‌شناسی آن در کتابخانه خبر داد و گفت: این قبیل برنامه‌ها در کتابخانه عمومی فرهنگیان با استقبال خوبی از طرف عموم اعضا صورت می‌پذیرد.
مجیدی، در ادامه به دیگر برنامه های اجرا شده در بخش کودک مانند قصه گویی انقلاب، اجرای سرودهای انقلابی، جمع‌خوانی و خلاصه نویسی اشاره کرد و ضمن تقدیر از همکاری‌های اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان همدان از برگزاری جشن انقلاب که با برنامه‌های اجرای سرودهای انقلابی توسط گروه سرود کودکان انقلاب، اجرای تئاتر با موضوع انقلاب و معرفی خدمات کتابخانه توسط کتابدار خبر داد.